top of page

   З відкриття закладу дошкільної освіти працювало   11  груп,   з  січня  2015  року  була відкрита 12-та група.

Кременчуцький заклад дошкільної освіти                       (ясла-садок) № 82
почав своє існування з березня 1992 року. Він побудований  за  північним  проектом по вулиці Європейській, 33  і  розрахований  на  280  місць.

      Заклад з 1992 року очолювала завідуюча Карнаух Юлія Олексіївна.
    В березні 1994 року прийшла  їй на зміну Гордієнко Лариса Дмитрівна, яка пропрацювала на посаді  завідуючої  21  рік.       

    Методичну роботу з 1992 року вела Данилейко Наталія Миколаївна.

 З 1995 року Шара Валентина Миколаївна. 

            Заклад дошкільної освіти повністю забезпечений педагогічними кадрами і технічним персоналом, багато яких працює з часів заснування ЗДО. Поряд з досвідченими педагогами працюють молоді спеціалісти, які набувають досвіду і практичних вмінь у вихователів наставників. Добір і закріплення кадрів за групами проводиться з урахуванням професійних, індивідуально-психологічних особливостей вихователів та помічників вихователів, що є передумовою злагодженої, добросовісної роботи та створенню позитивного мікроклімату у колективі.
              В садочку є педагогічна династії – Івашина Л.П. та Маляренко А.Ю.

      В закладі дошкільної освіти проводить роботу з дітьми, працівниками та батьками практичний психолог Писаренко Тетяна Миколаївна. В обладнаному психологічному кабінеті створене сприятливе комфортне, психологічно-безпечне середовище, у якому діти мають можливість для вільного самовиявлення та індивідуального творчого розвитку. У куточку психологічного розвантаження створені умови для забезпечення психотерапевтичного ефекту в роботі з дітьми (піскова терапія, сольова анімація, казкотерапія, музикотерапія, релаксація).

Практичний психолог Писаренко Т.М.

        Напрямки роботи практичного психолога направлені на:

      

      1. Роботу з новоприбулими дітьми.

      2. Роботу з молодими спеціалістами.

      3. Просвітницьку робота з батьками та вихователями.

      4. Психологічну підготовку дітей до школи.

      5. Психологічний супровід агресивних, тривожних, гіперактивних,     

          обдарованих дітей.

      6. Розвиток когнітивної, пізнавальної, емоційної сфер дошкільників.

      7. Соціально-психологічне вивчення колективу.

     Охорона життя, забезпечення та зміцнення фізичного здоров'я дітей – важливе завдання нашого закладу. Всі працівники нашого садочку прикладають багато зусиль, щоб режим дня був упорядкований і гнучкий, зручний для батьків та вихователів, враховував всі можливі нестандартні ситуації. Невід'ємною складовою фізичного розвитку дітей є фізкультурно-оздоровча робота. Для цього у дошкільному закладі створені необхідні умови: обладнана спортивна зала, фізкультурний майданчик.

       З початку існування закладу працює басейн. Заняття з дітьми в басейні проводить заслужений тренер України Кравцов Микола Дмитрович. У практиці роботи дошкільного закладу щодо зміцнення і загартування дітей впроваджено інноваційні методи – ходіння босоніж по доріжці здоров'я, аромотерапія, умивання холодною водою. Такий підхід забезпечує опірність організму дітей до різних захворювань, поліпшує їх емоційний стан.

    У ЗДО постійно створюються необхідні умови для цілеспрямованої творчої роботи: поповнюється матеріальна база для здійснення освітньої роботи, наочні посібники та дидактичні ігри, інформаційні ширми для роботи з батьками,  створюються належні умови для організації життєдіяльності дітей. Кожна вікова група працює над поповненням предметно-ігрового середовища.

     У закладі дошкільної освіти вихователі використовують  новітні технології:

  • «Театр фізичного виховання» за методикою М.М. Єфименка;

  • «Розвиток зв’язного мовлення дошкільнят» – використання карт розумових дій та коректурних таблиць за методикою Н.В. Гавриш;

  • Впровадження методу педагогічного проектування.

Крім цього кожна група працює за обраним напрямком, який здійснюється як під час освітньо-виховної роботи так і повсякденному житті, у гуртковій роботі:

  • «Казкарик» - художня література.

  • «Чудові барви природи» – природно-екологічний напрямок.

  • «Маленькі ерудити» – логіко-математичний напрямок.

  • «Чарівні фарби і талановиті пальчики» – художньо-естетичний напрямок.

  • «Казкарята-здоров’ята» – художньо-валеологічний напрямок

bottom of page